• lotniska
 • koncerty
 • vip
 • przewoz prac
 • transpor osob
 • Pakiety na lotniska

  W naszej ofercie posiadamy transport z Poznania na lotnisko w Berlinie i inne.

 • Transport na koncerty i imprezy

  Firma z Poznania oferuje przejazdy na atrakcyjne wydarzenia kulturalne.

 • Przewozy VIP

  W Poznaniu posiadamy komfortowa limuzynę do przewozów VIP- owskich.

 • Transport pracowniczy

  Jedna z usług, które mamy na liście jest przewóz pracowników z obszaru Poznańskiego.

 • Podróż osób busami

  Oddział w Poznaniu zaprasza do wynajmu busów z kierowcą do przewozu międzynarodowego.

Przewozy na lotniska

Pakiety lotniskowe na terenie Europy

Wychodząc zapotrzebowaniom naszym klientom firma umieściła w swojej ofercie indywidualny transfer lotniskowy. Transport ma zakres przewozu na lotniska typu; Berlin Tegel, Schonefeld, Poznań, Goleniów i Gdańsk lub odbiór z dowolnego lotniska w Europie. Podróż z na naszą firmą przebiega w komfortowych warunkach, w spokoju i zbędnych ograniczeń czasowych. U klienta jesteśmy punktualnie pod określony przez Państwa adres i dowozimy do celu. Klienci, którzy zamówili tego typu usługę busa mają do dyspozycji.

Podróż indywidualna i grupowa

Przejazdy grupom zorganizowanym proponujemy transport busami 9-cio osobowymi lub van-ami. Osoby które wolą komfortowy przejazd w swojej propozycji posiadamy transfer VIP, wykonywane luksusową limuzyną Skoda Superb II sedan. Zlecenia przez nas wykonywane są traktowane jako indywidualne, aby sprostać oczekiwaniom klienta. Transfery dają możliwość na wygodne zaplanowanie podróż, aby w pełni dostosować się do Państwa potrzeb.

Komfort i bezpieczeństwo

Posiadamy tabór transportowy, który zapewnia wygodę podczas jazdy. Samochody są poddawane przeglądom, dzięki temu gwarantują bezpieczny przejazd. Kierowcy pracujący w Poznaniu posiadają doświadczenie w poruszaniu się po drogach krajowych i europejskich. Jednym z warunków takiego transportu jest Licencja Ministerstwa Transportu, co zmusza nas do wykonywania licencji przewozów osób na obszary międzynarodowe.

Obsługujemy zlecenia jednorazowe lub długofalowe np. firmy, które muszą wypełniać swoje interesy przy dużej ilości podróży. Wybierając nasze usługi będziesz w pełni zadowolony.

licencja min

Licencja przewozowa

Ministerstwo Transportu udzieliło nami licencji dzięki której nasi kierowcy mogą świadczyć usługi transportowe zarówno na obszarze Polski, jak i poza granicami kraju.

last minute

Przewóz gości weselnych

Przewóz gości weselnych busami na miejsce uroczystości oraz bezpieczny powrót do domu. Doświadczeni i dyskretni kierowcy.
Wygodne rozwiązanie w tym ważnym dniu!

przewozy autokarowe

Przewozy autokarowe

Dysponujemy nowoczesnymi i wygodnymi autokarami. Oferujemy szybkie i bezpieczne przewozy dla grup zorganizowanych.

Autobusy z kierowcą

Wynajem autobusów dla grup zoranizowanych.

Mercedes Sprinter - szybkie i bezpieczne przejazdy busem.

Szybki kontakt

 • 606 250 720
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.